پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  ثبت همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام
اخبار روز

همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی ثبت همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی در پایگاه علوم استنادی جهان اسلامدر پایگاه علوم استنادی جهان اسلام ثبت شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني کانون سردفتران و دفتریاران،"نخستین همایش نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی"،با انجام مراحل ارزیابی و بررسی های انجام شده پایگاه علوم استنادی جهان اسلام، سرانجام روز گذشته در پایگاه مذکور نمایه و به ثبت رسید.

 

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر است. ایران با تولید این پایگاه ( ISC )، بعد از ایالات متحده که ۶۰ سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده‌است و هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) صورت می‌پذیرد. در حقیقت، ISC می‌کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه بندی مؤسسات علمی، همایشها و کنفرانسهای علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده ‌است.

  از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC تولید می‌شوند برابر با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI هستند.

 قابل ذکر است که ثبت یک همایش علمی در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام، از دیدگاه پژوهشگران؛ دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ی ارزیابی علمی آن همایش حائز اهمیت خاصی است.

 ارزش گذاری کمی، کیفی و رتبه بندی مجلات و سایر تولیدات علمی و ثبت در فهرست ISC پس از طی مراحل علمی ارزیابی با تأکید بر شاخص‌های اسلامی، نمایه سازی به منظور دسترس پذیر ساختن انتشارات علمی دانشمندان و پژوهشگران جهان اسلام است.

 تعیین اثر بخشی آثار علمی در رشته‌های موضوعی مختلف، معرفی پرتالیف ‌ترین و پراستناد ترین مولفان و مقامات علمی در جهان اسلام از جمله ماموریتهای این پایگاه است.

 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و مدیریت آن، وضعیت علمی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را براساس تحلیل استنادی ارزیابی می‌کند.

 

مزایای ارسال چکیده مقالات و ارتباط با همایش از طریق وب سایت ثبت شده در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام (ISC)

سامانه گردهمایی ها و همایش های ایران، بستری یکپارچه برای برپایی دبیرخانه آنلاین کنفرانس ها و همایش های ایران است و برای هر کنفرانس که در این پایگاه به ثبت می رسد، وب سایتی مستقل در این سامانه تخصیص داده می شود تا تمام مراحل اطلاع رسانی و معرفی، ارسال مقاله، ثبت نام شرکت کنندگان، داوری مقاله و اعلام نتایج داوری بصورت کاملا آنلاین و الکترونیکی انجام شود.

 ارسال چکیده مقالات، دریافت اطلاعات و آخرین اخبار همایش، ارسال اصل مقالات و ارتباط با دبیرخانه همایش از هم کنون در آدرس الکترونیکی این همایش در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام به آدرس وبسایت تخصصی همایش در این پایگاه قابل دسترسی است.

 

انتهاي پيام

admin در تاريخ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۷ · 0 نظر · 2466 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم