پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  تفاهم نامه معافیت مددجویان کمیته امداد از حق التحریر با کانون سردفتران امضاء شد
اخبار روز

در راستاي فرهنگ سازي براي ترويج سند رسمي درجامعه، تفاهم نامه معافیت مددجویان کمیته امداد از حق التحریر با کانون سردفتران امضاء شد

رفع مشكلات اقشارمحروم و آسيب پذير و استفاده از ظرفيت هاي كانون سردفتران و دفترياران در راستاي بند 4 ماده 66 قانون دفاتر اسناد رسمي و بخشنامه مورخ 10/5/1390 رئيس محترم سازمان ثبت اسناد و املاك كشور، تفاهم نامه اي ما بين كميته امداد حضرت امام خميني(ره) و كانون سردفتران و دفترياران منعقد شد.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، محمدرضا دشتي اردكاني در مراسم امضاي تفاهم نامه همكاري ميان كانون سردفتران و دفترياران و منصور قمشه معاون حقوقي و امور مجلس كميته امداد امام خميني(ره) گفت: اين اقدام، گامي عملي براي ترويج سند رسمي در كشور، تشويق و ترغيب مددجويان كميته امداد به ثبت رسمي اسناد، جلوگيري از حدوث مشكلات حقوقي ناشي از عدم تنظيم اسناد رسمي، تسهيل در احقاق حقوق و رسيدگي مستند به دعاوي له و عليه مددجويان تحت پوشش كميته امداد امام(ره)، معاضدت حقوقي از مددجويان تحت پوشش كميته امداد و ترغيب روحيه نيكوكاري در جامعه حقوق دان كشور است.

رئيس كانون سردفتران و دفترياران تصريح كرد: اطلاع رساني به مددجويان تحت پوشش جهت بهره مندي از معافيت مذكور، طبق مفاد تفاهم نامه از سوي كميته امداد انجام خواهد شد و معرفي مددجويان تحت پوشش در استان ها و شهرستان ها منحصرا از طريق نامه اي رسمي و ممهور به مهر كميته امداد به كانون سردفتران و دفترياران در مركز و استان ها است.

 محمدرضا دشتي اردكاني درباره تعداد امكان استفاده هر مددجو از اين خدمات گفت: طبق مفاد تفاهم نامه، هر مددجو در سال فقط يك بار مي تواند از اين امكان بهره مند شود و اين معافيت از حق التحرير است.

 رئيس كانون سردفتران و دفترياران مدت اين تفاهم نامه را دوسال ذكر كرد و تاكيد كرد: اين معافيت فقط شامل حق التحرير است و ماليات و حقوق دولتي را شامل نمي شود.

 خاطرنشان مي كند اين مراسم با حضور دكتر تويسركاني، رييس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور برگزار شد.

admin در تاريخ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۲ · 0 نظر · 2515 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم