پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  حذف اوراق بهادار نیم برگی و یک برگی در دفاتر اسناد رسمی
اخبار روز
 

 

حذف اوراق بهادار نیم برگی و یک برگی در دفاتر اسناد رسمی

حذف اوراق بهادار نیم برگی و یک برگی در دفاتر اسناد رسمیرییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از حذف اوراق بهادار نیم برگی ویک برگی در دفاتر اسناد رسمی در اجرای تکالیف قانونی سازمان درآینده نزدیک خبر داد.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت سازمان ثبت اسناد واملاك كشور، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه شورای توسعه فن آوری سازمان با اشاره به دیدارهای انجام شده با رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس مرکز پژوهشهای مجلس و رئیس و اعضای کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: نقطه مشترک تمامی این دیدارها، تأکید و حمایت مجلس بر اجرای سیاست ها و  برنامه های تکلیفی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

 

دکتر "احمد تویسرکانی" افزود: تبیین برنامه ها و سیاست های در  دست اقدام و طرح مسایل و مشکلات اعتباری سازمان برای نمایندگان، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به زعم آنها، سازمان ثبت اسناد کشور با عنایت به سطح درآمدزایی بالایی که درمقایسه با سایر دستگاههای اجرایی دارد ، نباید در این راستا با مشکلات خاصی مواجه شود.

 

وی گفت: هر آنچه که هم اکنون در ابعاد مختلف توسط سازمان در حال اجراست در راستای اجرای تکالیف قانونی و مصرح در برنامه های توسعه کشور است و آثار و نتایج این اقدامات از ابعاد مختلف دارای اهمیت و توجه است.

 

تویسرکانی یادآور شد: علیرغم تمامی مشکلات و کمبودها، توفیقات خوبی در عرصه اجرای تکالیف قانونی و اعمال تغییر در فرآیندهای ثبتی حاصل گردیده که آثار آن در همین مدت کوتاه به خوبی نمایان است.

 

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: رفع بعضی از مشکلات سازمان ثبت نیازمند حمایت مجلس شورای اسلامی است تا مجلس نیز با لحاظ درآمدزایی سازمان و نقش حاکمیتی آن و اهمیت تثبیت مالکیت و حق و حقوق جامعه، حمایت قانونی خود را معمول دارد.

 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به موضوع استفاده از اوراق بهادار در دفاتر اسناد رسمی کشور گفت: با عنایت به لزوم ایجاد بسترهای لازم در جهت ثبت آنی معاملات که از مهمترین تکالیف سازمان ثبت در برنامه پنجم توسعه کشور می باشد، هماهنگی لازم برای حذف اوراق نیم برگی و یک برگی از فرآیند کاری دفاتر اسناد رسمی صورت گرفته است.

 

تویسرکانی یادآور شد: به زودی دفاتر می توانند از طریق فضای مجازی نسبت به دریافت فرمهای مورد نیاز جهت تنظیم اسناد رسمی از طریق سیستم نرم افزاری متمرکز سازمان اقدام کنند.

admin در تاريخ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۲ · 0 نظر · 3010 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم