پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون منتشر می­ شود
اخبار روز

مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون منتشر می­ شود

مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون منتشر می­ شود

انتشار این کتاب، در هنگامه مواجهه با پیچیدگی قوانین یا تعارض آیین­نامه­ ها و بخشنامه­ ها با قوانین، بازوی موثری در کنار سردفتران اسناد­رسمی جهت اخذ تصمیمات دقیق به نفع مردم است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، رئیس دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون سردفتران و دفتریاران گفت: در آستانه­ سال نو، نظریات مشورتی صادره از کمیسیون­ های دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون سردفتران و دفتریاران، از ابتدا تا سی ­آبان91 برای استفاده جامعه حقوقی کشور منتشر می­شود.

 

محمد گودرزی با اعلام این مطلب گفت: نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون سردفتران و دفتریاران، در پاسخ به ­سوالات دفاتر­ اسناد­رسمی از سراسر کشور در مواقع ابهام، تردید و مشکلات درخصوص تنظیم اسناد و مقررات مربوطه و معضلات و چالش ­های موجود بر سر تنظیم اسناد مردم، صادر می ­شود.

 

وی افزود: این مجموعه حقوقی-کاربردی حاصل مطالعات، پژوهش­ها، تجربیات و هم­ اندیشی همکاران محترم کمیسیون ­های حقوقی و معاضدت قضائی است که­ به پشتوانۀ ارزیابی ­های حقوقی مبتنی ­بر قوانین و مقررات در کمیسیون ­های تخصصی مربوطه صادر می­ شود و منبع مشورتی مفیدی برای سردفتران و دفتریاران و حتی وکلا و حقوق­ دانان است.

 

گودرزی ادامه داد: هرکدام از نظریات مشورتی این مجموعه، در جایِ خود، راه ­گشای دفاتر اسنادرسمي، به خصوص همكاران جوان و تازه­ نفس برای حل مشکلات مردم بوده و در آینده نیز مرجعی علمی-عملی برای كليه­ دفاتر اسنادرسمي در موارد مشابه و نیز حقوق­ دانان خواهدبود.

 

رئیس دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون سردفتران و دفتریاران گفت: انتشار این کتاب، از جنبه آموزشی درخصوص رفع معضلات و ابهامات قوانین و نیز از حیث ارشادی در هنگامه­ مواجهه با برخی موارد خاص ازجمله پیچیدگی قوانین یا تعارض آیین­ نامه­ ها و بخشنامه­ ها با قوانین و موارد تردید، می­ تواند بازوی موثری در کنار سران دفاتر­ اسناد­رسمی جهت اخذ تصمیمات دقیق به نفع مردم و صرفه ­جویی در وقت ایشان جهت مشورت ­گرفتن در موارد مسبوق به سابقه باشد.

 

گودرزی تصریح کرد: تاریخ پیوستۀ دفاتر اسناد­رسمی از دوران دفاتر شرعیه تا به امروز، بیانگر نیاز مردم به سردفتران اسناد­رسمی به عنوان نگهبانان قلعه صلح بوده و هست و امیدوارم انتشار این کتاب، گامی در این جهت باشد.

 

وي در پايان ابراز اميدواري كرد تا با اظهارنظر ارشادي از ناحيه همكاران فاضل و دانشمند، اين مجموعه، هرچه بهتر شود.

admin در تاريخ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۱ · 0 نظر · 2367 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم