یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۷
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  انجام تمامی معاملات کشور به صورت آنلاین در دفاتر اسنادرسمی از ابتدای شهریور ماه
اخبار روز

انجام تمامی معاملات کشور به صورت آنلاین در دفاتر اسنادرسمی از ابتدای شهریور ماه

 

انجام تمامی معاملات کشور به صورت آنلاین در دفاتر اسنادرسمی از ابتدای شهریور ماهتمامی معاملات کشور به صورت آنلاین در دفاتر اسنادرسمي از ابتدای شهریور ماه انجام خواهد شد.

 

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، دشتي اردكاني، رييس كانون سردفتران و دفترياران در نشست «آموزش نحوه صدور گواهي و دريافت توكن» براي دفاتر اسنادرسمي متصدي گواهي امضاي الكترونيك سازمان ثبت اسناد و املاك كشور، ضمن گراميداشت هفته قوه قضاييه و ياد و خاطره شهداي هفتم تيرماه، از اهتمام رييس و مسئولان سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در انجام ثبت آني در برنامه پنجم توسعه قدرداني كرد.

 

 

وي با بيان اينكه قرار بود ثبت آني تا پايان سال 1390 تكميل شود اما به دليل كمبود بودجه و مهيا نشدن زيرساختها محقق نشده است،اظهار اميدواري كرد اين مهم در سال جاري انجام شود.

 

دشتي اردكاني با اشاره به استقرار دستگاه كارتخوان در دفاتر اسنادرسمي،استعلام هاي الكترونيك، ارسال خلاصه معاملات به صورت الكترونيكي و اختصاص گواهي امضاي الكترونيك، دفاتر اسنادرسمي را در بحث الكترونيك پيشگام، پيشقدم و همراه سازمان ثبت دانست.

 

 

 

 

 

در ادامه اين نشست، مهندس برديا صدرنوري، سرپرست دفتر توسعه فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از  ثبت آنی معاملات از اول شهریور خبر داد و گفت: از ابتدای شهریور ماه تمامی معاملات کشور به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

 

وي با اشاره به اينكه امضاي الكترونيك در يكصد دفتر اسنادرسمي در استان قزوين به صورت پایلوت اجرا شده است، گفت: مصمم هستيم تا یک ماه آینده 7 هزار دفتراسنادرسمي صدور امضای الکترونیکی را آغاز کنند.

 

صدرنوري با اشاره به اینکه هم اکنون 8 میلیون خدمت از 30 میلیون خدمت در سازمان ثبت الکترونیکی انجام می شود، افزود: تا پایان سال جاری تمامی فرآیندهای ثبتی با امضای الکترونیکی انجام می شود.

 

سرپرست دفتر توسعه فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به اینکه هزينه صدور توكن ها چقدر است و از كدام مركز تامين مي شود گفت: قیمت صدور امضای الکترونیکی در دفترخانه 25 هزار تومان است و تامین آن هم با کانون سردفتران و دفترياران است.

 

وی اظهار داشت: به زودی تمامی معاملات در کشور با امضای الکترونیکی انجام مي شود که اين نوع امضا امنیت بالایی دارد. هم اکنون هرساله 3 میلیون استعلام در ادارات ثبت انجام می شود که صرفه جویی از 7 میلیون برگ کاغذ است و با ورود امضای الکترونیکی و نرم افزار ثبت آنی معاملات، تحول بزرگی در کاهش تردد شهروندان، تسهيل امور و حفظ محیط زیست انجام خواهد شد.

admin در تاريخ شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۲ · 0 نظر · 2762 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم