سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۳
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  پایان تیر ماه، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است
اخبار روز

پایان تیر ماه، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است/پرداخت آُسان با سامانه پرداخت الکترونیک مالیات

پایان تیر ماه، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است/پرداخت آُسان با سامانه پرداخت الکترونیک مالیات

مودیان مالیاتی فقط تا پایان تیر ماه مهلت دارند تا نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۱ اقدام كنند.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، سقف استفاده از معافیت مالیاتی فعالان اقتصادی در سال ۱۳۹۱، مبلغ ۶۶ میلیون ریال بود و اصناف و صاحبان مشاغل در صورت تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر از این معافیت بهره‌مند خواهند شد. معافیت مالیاتی برای کلیه فعالیت‌های اقتصادی یکسان محاسبه می‌شود و کسانی که اظهار نامه ارايه نكنند، امكان استفاده از این معافیت را ندارند.

 

سردفتران و دفترياران اسنادرسمي مي توانند از طريق درگاه اينترنتي TAX. GOV. IR نسبت به تسليم اظهارنامه مالياتي خود اقدام كنند.

 

ارائه اظهارنامه به صورت الکترونیکی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مودیان و سازمان امور مالیاتی می‌شود. مودیانی که اظهارنامه‌های خود را به صورت الکترونیکی به ادارات امور مالیاتی ارسال کنند از تسهیلات مالیاتی بهره‌مند می‌شوند و این گونه افراد می‌توانند ۴۰ درصد مالیات را نقد و بقیه را به صورت اقساط تا دی ماه سال جاری پرداخت کنند.

 

همچنين سامانه پرداخت الكترونيكي ماليات در جلسه مورخ 92/3/27  شوراي عمومي سازمان امور مالياتي رسماً معرفي، افتتاح و بهره برداري از آن آغاز شد. با استفاده از امكانات اين سامانه موديان گرامي مي‌توانند بدون مراجعه به واحدهاي مالياتي و از طريق مراجعه به سامانه عمليات الكترونيكي سازمان امور مالياتي كشور به نشاني www.TAX.gov.ir نسبت به:


• صدور قبوض پرداخت ماليات،

• چاپ اين قبوض (در صورت تمايل مودي به پرداخت در شعب بانكي و يا استفاده از دستگاههاي(ATM)،

• و يا پرداخت اينترنتي ماليات (بدون نياز به مراجعه به بانك و يا دستگاههاي(ATM)،

• مشاهده فهرست و وضعيت قبوض مالياتي صادره و پرداختي خود از اين طريق،اقدام نمايند.


با افتتاح و راه اندازي عملياتي اين سامانه در كنار سامانه‌هاي الكترونيكي قبلي، هم‌اكنون و براي عمليات تيرماه سال جاري و بعد از آن، موديان مالياتي مي‌توانند بدون هرگونه مراجعه به واحدهاي مالياتي، نسبت به تسليم اظهارنامه مالياتي و پرداخت ماليات متعلقه از طريق الكترونيكي با مراجعه به سامانه عمليات الكترونيكي سازمان به نشاني www.TAX.gov.ir اقدام كنند.


شايان ذكر است اطلاعات اظهارنامه‌هاي الكترونيك در سال جاري به طور خودكار حسب مورد در سامانه‌هاي درون سازماني مديريت عمليات مالياتي اشخاص حقيقي و حقوقي درج مي شود و همچنين اطلاعات دقيق و سابقه قبوض مالياتي كه در روش الكترونيكي توسط موديان صادر و پرداخت مي‌ شود، به صورت برخط و از طريق سامانه درون سازماني مديريت وصول ماليات، در اختيار واحدهاي مالياتي مربوطه قرار خواهد داشت.

admin در تاريخ چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۹ · 0 نظر · 2325 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم