پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

  معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت حق التحریر در دفاتر اسنادرسمی
اخبار روز

معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت حق التحریر در دفاتر اسنادرسمی

معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت حق التحریر در دفاتر اسنادرسمی

رئيس کانون سردفتران و دفترياران اسناد رسمی گفت: بر اساس تفاهم نامه ميان کانون سردفتران و کميته امداد امام خميني (ره)، حق التحرير مددجويان کميته امداد رايگان شد.

 

رئيس کانون سردفتران و دفترياران اسناد رسمی در گفتگو با خبرنگار مهر از ابلاغ دستورالعمل نهايي معافيت پرداخت حق التحرير در دفاتر ثبتي از مددجويان کميته امداد امام خميني خبر داد.

 

محمدرضا دشتي اردکاني با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین کانون و کمیته امداد امام خمینی(ره) ،گفت: در این تفاهم نامه تمامی مددجویان استانهای سراسر کشور از معافیت حق التحریر بهره مند شده و کانون موافقت دارد، معافیت از حق التحریر اسناد تنظیمی در هریک از دفاتر اسناد رسمی را تا سقف یک میلیون ریال بپذیرد.

 

وی افزود: بر اساس اين تفاهم نامه، کانون سردفتران موظف است تا متن تفاهم نامه را به تمام دفاتر اسناد رسمی در سطح کشور ابلاغ کرده و سپس به نحو مقتضی آن را اجرا کند.

 

معاون حقوقی وامور مجلس کمیته امداد  هم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هدف از امضای این تفاهم نامه رفع مشکلات ثبتی و حقوقی اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه است.

 

منصور قمشه "افزود: کمیته امداد موظف است تا با همکاری تمام واحدهای استانی و شهرستانی خود در سطح کشور متن تفاهم نامه و دستور العمل اجرایی آن را ابلاغ و اجرایی کند.

 

به گفته قمشه، کانون سردفتران متعهد است، ترتیبی اتخاذ کند تا سردفتران نسبت به تنظیم اسناد مددجویانی که دارای کارت یا شماره مددجویی یا معرفی نامه از امداد باشند بدون دریافت حق التحریر اقدام کنند. بر اساس تبصره دو بند الف ماده سه تفاهم نامه، ‌کمیته امداد نیز تعهد کرد، از طریق اداره کل امور حقوقی و املاک و ادارات حقوقی تابعه سراسر کشور هرمددجو یا وراث مددجو در موارد خاص را حداکثر یک بار در سال به یکی از دفاتر اسناد رسمی در سطح کشور معرفی کند.

 

بر اساس این گزارش، در این تفاهم نامه مقرر شد، اولویت با مناطقی باشد که تعداد بیشتری از مددجویان در آن سکونت دارند.

admin در تاريخ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۳ · 0 نظر · 2171 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم