پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
صفحه اصلي          آلبوم تصاوير          دريافت فايل          بخشنامه ها          تالارهای گفتگو          درباره ی ما          تماس با ما          اطلاعات دفاتر اسناد رسمي          واحد های جامعه          تشخيص صحت كدملي

مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ...
  اتوماسیون اداری
  دریافت VPN
  سخن بزرگان
 

  جامعه استان البرز

 

 

  مراکز درمانی طرف قرارداد با کانون البرز
  امکانات جانبی
  دریافت teamviewer
  راهنمای گواهی امضاء الکترونیک
  فهرست
   ورود
  جديدترين مقالات
  پیوندهای مرتبط
  فرم تصديق اصالت اوراق دفاتر اسناد رسمي
  معرفی واحدها
  شناسه ملی

   اولین جلسه مدیرکل ثبت اسناد و املاک با جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز
اخبار روز

 

اولین جلسه مدیرکل ثبت اسناد و املاک با جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز اولین جلسه مدیرکل استان البرز با حضور اعضای هئیت مدیره جامعه سردفتران استان البرز برگزار گردید در این دیدار حسین آبادی رئیس جامعه سردفتران به بیان مشکلات دفاتر اسناد رسمی پرداختند و با بیان مشکلات در مورد . . .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز اولین جلسه مدیرکل استان البرز با حضور اعضای هئیت مدیره جامعه سردفتران استان البرز برگزار گردید در این دیدار حسین آبادی رئیس جامعه سردفتران به بیان مشکلات دفاتر اسناد رسمی پرداختند و با بیان مشکلات در مورد انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران استان پیشنهاداتی را ارائه دادند ، و برای رفع مشکلات سیستمی در ثبت آنی و انباشته شدن پرونده ها آمادگی همکاری دفاتر را اعلام نمودند.

در ادامه بحث مدیرکل ثبت البرز جناب آقای صعید با بیان اینکه استان البرز از بدو تاسیس با مشکلات زیادی روبرو بوده و ما در صدد هستیم با تحقیقاتی که شروع کرده ایم مشکلات را روز به روز به عقب برانیم ایشان اصل را بر اقدامات در محدوده جغرافیائی استان دانسته و تاکید نمودند بایستی زیر ساختها را در بحث ثبت آنی به روز کنیم که دفاتر باید همراه اداره کل انرژی گذاشته تا مشکلاتی که پیش رو داریم از میان برود . حسین صعید افزود اگر IT قوی باشد همه مشکلات حل می شود و IT باید مرکز حرکت سریع العملی باشد که تمامی دفاتر را بتواند پوشش دهد . ایشان در ادامه آرامش را یکی از نیازهای استان البرز دانسته و با تاکید بر اینکه اشاعه فساد از خود فساد بدتر است همه همکاران دفاتر را ملزم به رعایت آرامش و جوی آرام دعوت نمودند.

در آخر ایشان با اظهار امید نسبت به همکاری کارکنان ثبت البرز اعلام داشتند با بسیج نمودن نیروی بیشتر و با استفاده از توانایی علمی و عملی کارکنان ثبت البرز امیدوارانه به اهداف خود می رسیم و تمام مشکلات را از پیش رو برمی داریم.

 

 

admin در تاريخ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲ · 0 نظر · 2457 تعداد بازديد · نسخه چاپي
  نظرات
هيچ نظري ارسال نشده است
  ارسال نظر
لطفاً براي ارسال نظر ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد
  امتياز
اين گزينه فقط براي كاربران عضو در نظر گرفته شده است

لطفا وارد سيستم كاربري خود شده و يا ثبت نام كنيد.

تا كنون امتيازي داده نشده است.
1390 ©
تمامی حقوق این سایت محفوظ و منوط به جامعه سردفتران و دفتریاران استان البرز می باشد.
طراحی و توسعه توسط شرکت پادسان سیستم